فهرست اصلی
درباره ما

درباره ما

با ما بیشتر آشنا شوید.

تاریخچه صنعت پژوهان کهن

 شرکت صنعت پژوهان کهن در سال 1396 در راستای سیاستهای توسعه صنعتی و همچنین گرایش سازمانها به اخذ استانداردهای مدیریت کیفیت با هدف ارائه خدمات مشاوره در زمینه استقرار نظامهای مدیریت کیفیت بویژه سری استانداردهای بین المللی ISO، طراحی و ایجاد آزمایشگاههای کالیبراسیون ایجاد گردید.

با توجه به سوابق موجود، مدیریت و کارکنان این شرکت از تجربه لازم در زمینه ارائه خدمات کالیبراسیون در بخشهای دولتی و خصوصی مانند مراکز تحقیقات صنعتی و دانشگاهی، تولید و توزیع برق، صنایع نفت و گاز، صنایع غذایی، صنایع کشتی سازی، صنابع خودروسازی، صنایع سیمان، پتروشیمی، صنایع رنگ و رزین و …. برخوردار میباشند.

با توجه به تحولات مستمر و تکنیکهای جدید در امر اندازه گیری، به منظور توسعه فرآیندهای کالیبراسیون این شرکت حداکثر تلاش خود را معطوف تا از تجهیزات مرجع بروز و سخت افزار و نرم افزارهای جدید استفاده نماید..

فروش و تعمیر کلیه قطعات مرتبط با فلومتر ها و کنتور های آب از جمله کنتور های هوشمند توسط این شرکت قابل اجراست.

الزامات عمومی برای احراز صلاحیت آزمایشگاه آزمون و کالیبراسیون ISO/IEC17025-2005 NACI/LAB/1138 مرکز ملی تأیید صلاحیت ایران

با توجه به سیاست های این شرکت که مبتنی است بر رضایت مشتریان، امید است که با همکاری متقابل نسبت به ارائه خدمات مطلوب، کاهش هزینه و زمان تحویل، به این مهم دست یابیم.